
Edit állatorvosi asszisztens a szombathelyi állatklinikáról látogatott meg minket az iskolában március 26.-án. Betekintést kaptunk tőle az asszisztensi feladatokról, a felelős állattartásról, sérült állatok ellátásáról.
A gyerekek bekapcsolódtak az előadásba saját kis történeteikkel, ami a kedvenceikkel történt. Meglepően tájékozottak voltak, egyes betegségek kezelésében. A tanulók kaptak különböző kötöző szereket, amivel a társaikon gyakorolhatták, a már korábban látott sérülések ellátását. A diákokat érdekelte az állatokkal való foglalkozás, páran jelezték, hogy állatorvosok szeretnének lenni.



